Monitoring temperatury
Monitoring wilgotności
Monitoring konduktancji
Monitoring pH
Kontrola tłuszczy
Kontrola czystości i higieny
Oznaczenia jakościowe wody
Oznaczenia półilościowe
Zestawy do analizy wody
Znakowanie żywności
Pobór i przechowywanie prób
Odzież ochronna
Utrzymanie czystości
Niebieskie plastry wykrywalne
Środki do mycia i dezynfekcji
Maty wejściowe
Produkty wykrywalne
Partnerzy handlowi


Wskaźnik temperatury 3M MonitorMark™ 9860C, 10°C, czas zapisu 48 godzin
nr kat. 0081891

Wskaźnik MonitorMark jest niedrogim i skutecznym sposobem monitorowania ekspozycji produktu na temperaturę w całym łańcuchu dostaw. Zapewnia nieodwracalny zapis ekspozycji powyżej 10°C, który jest dokładny i łatwy do interpretacji.

3M MonitorMark™ Time Temperature Indicator pracuje najlepiej, gdy jest umieszczony wewnątrz izolowanych pudeł wysyłkowych w pobliżu produktu wrażliwego na temperaturę, gdzie monitoruje temperaturę i wskazuje nie tylko czy produkt jest eksponowany, ale przez jak długi czas. Duże okno wskaźnika wyświetla ekspozycję, mniejsze okno po prawej wskazuje, jak długo miała miejsce ekspozycja na daną temperaturę w okresie 48 godzin. 3M MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9860C pokaże początkowy kolor w ciągu 24 godzin lub mniej, kiedy temperatura zacznie rosnąć powyżej 10°C +1°C. Przy ekspozycji na stałą temperaturę 2°C powyżej progu temperatury dla okresu równego okresowi skumulowanego przebiegu wynoszącemu 48 godzin, dystans przebiegu będzie się mieścił w zakresach specyfikacji. Pomimo wszelkich starań dotyczących właściwego pakowania, certyfikacji oraz wysyłki towarów wrażliwych termicznie nie ma gwarancji, że produkt przejdzie przez system wysyłki w stanie nienaruszonym. Gdy opakowanie jest dostarczone w stanie fizycznie nienaruszonym, nadal nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy produkt był narażony na niemożliwe do akceptacji warunki. Gdy wszystkie wymagania dotyczące pakowania i środki ostrożności były przestrzegane, 3M MonitorMark™ Time Temperature Indicators dodają krytyczną warstwę bezpieczeństwa zawartości dostarczając widoczne wskazanie, że opakowanie i jego zawartość były eksponowane na uszkadzające temperatury. Ten niedrogi wskaźnik umieszczony wewnątrz pojemnika, w pobliżu zawartości, dostarcza informacje, które pomagają w oszacowaniu czasu i temperatury ekspozycji. Wizualny wskaźnik w wyraźny sposób powiadamia odbiorcę, że zawartość może być uszkodzona, pomimo dobrego fizycznego stanu opakowania.

Cechy

Temperatura ekspozycji: powyżej 10°C
Opakowanie: 500 szt
Kod produktu: 9860C

MonitorMark 9860C

wyślij e-mail | Zasady współpracy | Linki | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2019 Copyright by IMAZO