Monitoring temperatury
Monitoring wilgotności
Monitoring konduktancji
Monitoring pH
Kontrola tłuszczy
Kontrola czystości i higieny
Oznaczenia jakościowe wody
Oznaczenia półilościowe
Zestawy do analizy wody
Znakowanie żywności
Pobór i przechowywanie prób
Odzież ochronna
Utrzymanie czystości
Niebieskie plastry wykrywalne
Środki do mycia i dezynfekcji
Maty wejściowe
Produkty wykrywalne
Partnerzy handlowi


Zestaw do kontroli kalibracji
nr kat. 6347583

Zestaw do kalibracji Luminometru System SURE II i System SURE Plus składa się z dwóch testerów (pozytywnego i negatywnego).

Tester Pozytywny emituje nisko energetyczne promieniowanie β (C14), jego źródło osadzone jest w plastikowej matrycy scyntylacyjnej. Budowa matrycy pozwala na dostarczanie stałego światła w ilości około 10% jego wartości źródłowej, na wystarczająco wysokim poziomie (ok. 40-70 RLU) przez okres około 5 lat.

Tester Negatywny emituje znikomą, wręcz zerową (0-2 RLU), ilość światła i jest przeznaczony do sprawdzania tła (szczelności) komory pomiarowej luminometru. Zestaw pozwala na stwierdzenie obecności tła, poprawności skalibrowania instrumentu oraz prawidłowego funkcjonowania detektora.

Luminometry SystemSURE posiadają funkcję samo kalibracji przy każdym uruchomieniu. Pomimo to producent zaleca przeprowadzanie kalibracji przy pomocy zestawu do kalibracji w odstępach jednomiesięcznych. Zestaw do kontroli kalibracji, zapewni poprawne funkcjonowanie luminometrów, w ramach deklarowanej dla nich specyfikacji.

opakowanie 2 szt.

Zestaw do kalibarcji Luminometru

wyślij e-mail | Zasady współpracy | Linki | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2019 Copyright by IMAZO