Monitoring temperatury
Monitoring wilgotności
Monitoring konduktancji
Monitoring pH
Kontrola tłuszczy
Kontrola czystości i higieny
Oznaczenia jakościowe wody
Oznaczenia półilościowe
Zestawy do analizy wody
Znakowanie żywności
Pobór i przechowywanie prób
Odzież ochronna
Utrzymanie czystości
Niebieskie plastry wykrywalne
Środki do mycia i dezynfekcji
Maty wejściowe
Produkty wykrywalne
Partnerzy handlowi


Test paskowy 3M™ (Lateral Flow Devices, LFD) do analizy jakościowej białek ryby
nr kat. 7100151335

3M? Szybki test na wykrywanie białek obecnych w rybach jest przeznaczony do badania obecności białek ryb w wodzie pochodzącej z ostatniego etapu płukania w systemie CIP (Clean-in-place), próbkach środowiskowych, surowcach i w żywności przetworzonej. 3M Szybki test na wykrywanie białek obecnych w rybach to test paskowy oparty na metodzie immunochromatograficznej, która wykorzystuje swoiste przeciwciała do wykrywania białek ryb. Wyniki dodatnie określa obecność trzech kresek: linia kontrolna, linia pewności pomiaru i linia testowa w przypadku obecności białek ryb w zakresie stężeń od dolnego poziomu 1 ppm. Granica ta może być różna w zależności od badanej matrycy. Nie ustalono górnej granicy detekcji dla konkretnych gatunków ryb. Próbki zawierające duże ilości białek ryb mogą być przyczyną nieprawidłowego przebiegu testu, skutkując brakiem linii pewności pomiaru i/lub linii testowej.

Szybki test 3M™ na wykrywanie białek obecnych w rybach służy do zastosowania w przemyśle spożywczym i napojowym przez przeszkolony personel. Firma 3M nie udokumentowała zastosowania tego produktu w gałęziach przemysłu innych niż żywność i napoje.

Limit detekcji: 1 ppm
Czas analizy: 11 minut ± 1 minuta
Opakowanie - 25 testówTest na alergeny - białko ryb
wyślij e-mail | Zasady współpracy | Linki | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2019 Copyright by IMAZO