Monitoring temperatury
Monitoring wilgotności
Monitoring konduktancji
Monitoring pH
Kontrola tłuszczy
Kontrola czystości i higieny
Oznaczenia jakościowe wody
Oznaczenia półilościowe
Zestawy do analizy wody
Znakowanie żywności
Pobór i przechowywanie prób
Odzież ochronna
Utrzymanie czystości
Niebieskie plastry wykrywalne
Środki do mycia i dezynfekcji
Maty wejściowe
Produkty wykrywalne
Partnerzy handlowi


Wskaźnik Freeze Watch 3M,
punkt aktywacji poniżej 0°C
nr kat.  3079805

Wskaźniki Freeze Watch ™ firmy 3M ™ są idealne do monitorowania produktów farmaceutycznych – włączając w to szczepionki, lekarstwa i chemikalia – z ryzykiem uszkodzenia podczas narażenia na mroźne temperatury przy transporcie lub przechowaniu.

Opatentowana konstrukcja wskaźników Freeze Watch składa się z wysoce czułego płynu wskazującego w specjalnie zaprojektowanej ampułce. Przy narażeniu na temperaturę minimalną, ampułka pęka wypuszczając płyn. Płyn ten nieodwracalnie plami papierek za ampułką, wskazując, że produkt został narażony na działanie niedopuszczalnych temperatur i należy przeprowadzić testy jakości produktu.

Położony bezpośrednio na pudłach transportowych produktów wrażliwych na temperaturę podczas transportu lub magazynowania, wskaźniki zapewniają wiarygodny pomiar wystawienia produktu na działanie temperatur.

Wskaźniki Freeze Watch 3M monitorują wystawienie na działanie temperatur, nie jakość produktu. Ich przeznaczeniem jest sygnalizowanie, kiedy produkt został narażony na niedozwolone temperatury i jakość produktu powinna być sprawdzona.

Cechy

Temperatura aktywacji: poniżej 0°C
Opakowanie: 400 szt
Kod produktu: 9805FWLogo 3M


Wskaźnik aktywowany w temp. poniżej 0°C

wyślij e-mail | Zasady współpracy | Linki | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2019 Copyright by IMAZO