Monitoring temperatury
Monitoring wilgotności
Monitoring konduktancji
Monitoring pH
Kontrola tłuszczy
Kontrola czystości i higieny
Oznaczenia jakościowe wody
Oznaczenia półilościowe
Zestawy do analizy wody
Znakowanie żywności
Pobór i przechowywanie prób
Odzież ochronna
Utrzymanie czystości
Niebieskie plastry wykrywalne
Środki do mycia i dezynfekcji
Maty wejściowe
Produkty wykrywalne
Partnerzy handlowi


System monitorowania i zarządzania higieną 3M™ Clean-Trace™, Luminometr LM 1
nr kat. 7100067976


System monitorowania i zarządzania higieną 3M™ Clean-Trace™ oferuje specjalistom ds. Bezpieczeństwa Żywności kompletny system produktów składający się z przenośnego luminometru, testów ATP oraz nowej, wydajnej platformy oprogramowania, umożliwiającej gromadzenie i analizę danych.

Efektywny. Ergonomiczny. Szybki. Zrekonstruowany luminometr 3M™ Clean-Trace™ oferuje wyjątkową łatwość obsługi oraz szybszy czas pomiaru wzmacniając efektywność systemu. Ergonomia konstrukcji sprawia, że urządzenie obsługujemy jedną ręką dzięki czemu użytkowanie jest zwyczajnie wygodne. Luminometr obsługujemy za pośrednictwem ekranu dotykowego lub jednego centralnego przycisku. Wykorzystanie aktualnej wiedzy i doświadczeń zaowocowało zastosowaniem wysoce sprawnego fotopowielacza charakteryzującego się większym stopniem powtarzalności i wyjątkowo niską zmiennością wyników. Natężenie emitowanego światła jest proporcjonalne do ilości ATP. Natężenie światła emitowanego przez próbkę mierzone jest za pomocą luminometru Clean-Trace NG i przedstawiane jest w postaci względnych jednostek światła Relative Light Units (RLU).

Luminometr 3M™ Clean-Trace™ jest dostarczany z oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania higieną 3M™ Clean-Trace™. Oprogramowanie stworzono od nowa. Panel główny umożliwia szybki i prosty sposób tworzenia, przechowywania i edytowania raportów. Oprogramowanie przekształca dane w informacje, pomaga identyfikować problemy by szybko podejmować działania. Teraz jest jeszcze prostsze w obsłudze i bardziej intuicyjne, z wygodnymi funkcjami sieci bezprzewodowych Wi-Fi oraz Bluetooth lub łącza USB. Łatwa komunikacja upraszcza i znacząco przyspiesza obróbkę dane w celu określenia trendów w miejscu pracy, optymalizacji wydajności i zwiększenia wartości procesu.

Cechy

  • Stworzony od nowa
  • Łatwy I szybki w użyciu
  • Bezpieczny dla środowiska produkcyjnego
  • System zawiera luminometr 3M™ Clean-Trace™ oraz oprogramowanie do monitorowania i zarządzania higieną 3M™ Clean-Trace™ ułatwiające monitorowanie wyników testów w czasie rzeczywistym
  • Ergonomiczny kształt dla prostej operacji jednoręcznej
  • Bezprzewodowy transfer danych
  • 23 języki dla wielojęzycznych zespołów osobowych
  • Zapewniono spójne wyniki w różnych temperaturach
  • Nowe oprogramowanie posiada łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny, który natychmiast zmienia dane w użyteczne informacje.

 


 

Luminometr 3M™ Clean-Trace™ LM 1

System Clean-Trace™ LM 1

Luminometr 3M™ Clean-Trace™ jest prostym, szybkim i niezawodnym narzędziem do ręcznego sprawdzania skuteczności czyszczenia oraz przechwytywania, przechowywania i zarządzania danymi do późniejszej analizy.

wyślij e-mail | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2021 Copyright by IMAZO