Partnerzy handlowi


Bezpieczeństwo i jakość pod kontrolą.

Firma IMAZO istnieje od 1999 roku. Przed przystąpieniem Polski do struktur Unii Europejskiej, postawiliśmy sobie cel - udostępnić proste, niedrogie i innowacyjne rozwiązania problemów związanych z bezpieczeństwem żywności oraz kontrolą jakości i higieny.

Cel i założenia wyznaczyły kierunek rozwoju IMAZO. Profil prowadzonej działalności to przede wszystkim dystrybucja produktów i usług. Opierając się na doświadczeniu, wiedzy i kontaktach handlowych przygotowaliśmy ofertę. Wyposażenie dla poprawnej obsługi systemów jakości HACCP, GMP, GHP, IFS, BRC oraz ISO 22000.

Pomagamy zachować bezpieczeństwo produktu i utrzymywać wysoką jakość pod kontrolą. Oferujemy wyposażenie dla zakładów spożywczych, farmaceutycznych, hoteli, restauracji, cateringu transportu i logistyki oraz wszystkich innych miejsc gdzie kontrola jakości i higieny są bardzo ważne.

Jesteśmy dumni gdyż podjęcie tematu dało nam przyjemność pracy z wieloma ciekawymi osobami. Przez kilkanaście lat nasz doświadczony zespół, specjalizujący się w obsłudze i doradztwie systemów jakości GMP, GHP, HACCP, IFS, BRC, ISO 22000 pomógł wielu osobą uporać się z wymogami rynku oraz jednostek nadzorujących.

Nasze atuty to szybka realizacja zamówień, zgodnie z wymogami naszych klientów. Dostarczanie przesyłek na terenie całego kraju, spotkania z przedstawicielami naszej firmy w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu. Kompetentna i miła obsługa, oraz elastyczny czas pracy. Robimy to wszystko z myślą o kliencie - sprostanie Państwa wymaganiom to nasza wspólna satysfakcja

wyślij e-mail | Wszelkie prawa do publikowanych treści są zastrzeżone © 2005 - 2021 Copyright by IMAZO