O firmie

Bezpieczeństwo i jakość pod kontrolą.

Firma IMAZO istnieje od 1999 roku. Wkraczając na rynek postawiliśmy sobie jasny cel – udostępnić klientowi przystępne, innowacyjne rozwiązania problemów związanych z bezpieczeństwem żywności oraz kontrolą jakości i higieny.


Wyznaczony cel oraz założenia nadały kierunek rozwoju IMAZO. Profil prowadzonej przez nas działalności to przede wszystkim dystrybucja produktów i usług. Ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy w oparciu o nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie, wiedzę oraz stale umacniające się kontakty handlowe.

bezpieczeństwo żywności i kontrola produkcji
kontrola żywności
Szybka realizacja zamówień
Kompetentna i miła obsługa
Spotkania na terenie całego kraju

Pomagamy zachować bezpieczeństwo produktu i utrzymywać wysoką jakość pod kontrolą. Oferujemy wyposażenie dla zakładów spożywczych, farmaceutycznych, hoteli, restauracji, cateringu transportu i logistyki oraz wszystkich innych miejsc gdzie kontrola jakości i higieny są priorytetowe.


Jesteśmy dumni gdyż podjęcie tematu dało nam przyjemność pracy z wieloma ciekawymi osobami. Przez kilkanaście lat nasz doświadczony zespół, specjalizujący się w obsłudze i doradztwie systemów jakości GMP, GHP, HACCP, IFS, BRC, ISO 22000 pomógł wielu osobą uporać się z wymogami rynku oraz jednostek nadzorujących.


Nasze atuty to szybka, zgodna z wymogami naszych klientów realizacja zamówień. Dostarczanie przesyłek na terenie całego kraju oraz spotkania z przedstawicielami naszej firmy w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu. Kompetentna, miła obsługa oraz elastyczny czas pracy. Robimy to wszystko z myślą o kliencie – sprostanie Państwa wymaganiom to nasza wspólna satysfakcja.